1 / 2
Se prodava velosiped
По Договор
29.05.2023 22:35

Илинден / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

16 "

Големина на рам:

16 "

Prodavam velosiped decki vo odlicna sostojba aluminski donesen od germanija

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

.
Потврден огласувач
077867911
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам