1 / 12
Mercedes-Benz C 220 redizajn (W203)
5.700 €
08.04.2023 06:55

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes-Benz C 220 Avangard, redizajn (W203),
godina na prizvodstvo 2006
2.2, 110kw (150 ks).

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
072273228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам