1 / 5
ИМПЕРИЈА – Стан 46м²
50.000 €
31.05.2023 21:10

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

46 m²

Греење:

Друго

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

ohrid

Шифра Ц 114/1
Се продава нов невселуван стан со површина 46м² со распоред – дневна со трпезарија и кујна,спална соба,ходинг,купатило,тераса.
Источна страна,подземен паркинг,греење и ладње со топлинска пумпа.
Кат – 8 со лифт
Станот се наоѓа кај поранешна стружанка (100 метри до кеј на езеро).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Стан 55м²

1000 €

ИМПЕРИЈА – Стан под наем 52м²

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам