1 / 3
Trafo / Transformator
250 МКД
10.05.2023 07:27

Куманово / Куманово

Transformator 5VA 220V/12V
Izrabotka na monofazni i trifazni transformatori so razlicni snagi i prenosen odnos.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

David
Потврден огласувач
078211028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам