1 / 12
Се продава нова куќа
1 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2023 10:23

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

7

Квадратура:

340 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2019

Број на балкони:

Тераса + 3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Драгослав Ортаков

Се продава нова луксузна и опремена куќа, веднаш вселива. Куќата се наоѓа во близина на Караорман. За повеќе информации на тел. 078/218-447

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Sase
Потврден огласувач
078218447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам