1 / 6
MAN SLEPER 18.440 EURO6
По Договор
27.05.2023 00:40

Скопје Центар / Скопје

MAN SLEPER STANDARD 18.440 EURO6 SO RETARDER,POLUPRIKOLKA SCHMITZ PREDNA OSOVINA SE KREVA.

SLEPEROT KOMPLET E VO TOP SOSTOJBA,SO PLATENI DAVACKI DO REG.
INFO SAMO NA TEL.
📞 070 217 768

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kontakt
Потврден огласувач
071457785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам