Prodajem inventar za sendvicaru
10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.02.2023 09:55

Кичево

Prodajem inventar za sendvicaru,daje firmu gratis

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Refik Mersimi
Потврден огласувач
070566670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам