1 / 2
Tepih , dimenzii 220x150 i 2 stazi 120x80
1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.02.2023 11:43

Скопје Центар / Скопје

Prodavam tepih i 2 stazi , koristeni
Dimenzii: tepih 220x150, 2 stazi 120x80
1500 denari komplet

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
071303528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам