1 / 4
Detski krevet
9.000 МКД
11.03.2023 17:41

Битола / Битола

Prodavam detski krevet so prodolzvanje.Krevetot e skoro nov.
Ima i nov dushek od dormeo (kupen e 14.000)
Moze da se kupat oddelno i zaedno

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

jovan
Потврден огласувач
076873979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам