1 / 2
Se prodavaat placevi za izgradba na objekti
По Договор
14.02.2023 14:32

Кичево

Тип на земјиште:

Градежно

Placevite se naogjaat vo Kicevo nad novata dzamija na mesto vikano podborovnik.
Istite se so reguliran imotno-praven status i se naogjaat na odlicna lokacija,so pristap na pat i panoramski pogled na gradot.Placevite se so razlicna kvadartura.
Cena po dogovor.
Za podetalni informacii kontakt lice Mujo posle 12 casot tel. 070/737-705

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Muhamed
Потврден огласувач
070737705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам