1 / 12
VW GOLF 6 HIGH LINE 2.0 tdi 140 ks 4 motion 4x4 2.0
8.100 €
02.06.2023 09:43

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW GOLF 6 HIGH LINE 4 MOTION 4 x 4
2.0 tdi 103 kw / 140 ks
PROIZVEDEN 2010 godina.
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

DENAK AUTO
Потврден огласувач
075467940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам