Se Prodavat Lokali Pred Parking sproti restorant Cvet
1 €
14.02.2023 17:26

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

100 m²

Греење:

Нема

40,80,150

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Elber
Потврден огласувач
071444322
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам