1 / 12
BMW 335i Biturbo Cabrio
17.500 €
18.05.2023 08:54

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

335

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

225 kw / 306 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 335i E93 2007

• 3.0L Bi-Turbo straight 6, 306hp
• Automatic transmission w/ paddle shifters
• 177000 km
• М-Sport пакет
• Спортски кожени седишта
• 19 inch Schnitzer бандажи со летни гуми
• 17 inch MAK бандажи со нови зимски гуми
• Angel Eyes фарови, LED штопови
• Заден паркинг сензор
• Климатроник
• Електрично подесување на предни седишта
• Греачи во предни седишта
• Година на производство 2007
• Регистрирана до 09.2023
Информации исклучиво на мобилен
071 388 651

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070506800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам