1 / 2
Делови за моторна пила Stihl 280
По Договор
29.05.2023 18:06

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат потполно нови, воопшто не користени клип 58 со осовина, 2 лагери за радилица и семеринзи за Stihl 280.

Контакт: 075 864 877

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Томи
Потврден огласувач
070421781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам