1 / 5
Radio Gramofon iskra portoroz
2.000 МКД
Цената е фиксна
18.05.2023 01:16

Кочани / Кочани

Prodavam Radio Gramofon ISKRA Portoroz.Neznam dali e ispravno mnogu vreme stoe.Mnogu e staro

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

Vesko
Потврден огласувач
078390101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам