IMAME POTREBA OD LICE SO POZNAVANJE ANGLISKI I SPANSKI
1 €
24.03.2023 15:36

Аеродром / Скопје

Категорија:

Администрација, Канцеларија

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Kompanija so sediste vo Skopje ima potreba od lice so poznavanje na Angliski i Spanski jazik .
Javete se za info

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Vladica
Потврден огласувач
071244886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам