1 / 5
Viper Xm aluminiumski ram
1 €
15.02.2023 15:45

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Dva velosipedi Viper Xm so Shimano oprema se e originalno na Nov extra Cena za dvata za kes

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078313111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам