1 / 8
H&D seventy two 72 nov voopsto ne vozen
14.500 €
09.05.2023 08:22

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Harley Davidson

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2015

Модел:

sportster 1200 seventy two 72

Километри:

5000

Motorot e za Evropski pazar i kupen od H&D, Belgrad. Napraven e servis.
Od oprema ima:
. candy blue boja
• Izduvi - "Vince Hines",
• Power comander,
• K&N intake,
• Alarm,
• Keyless,
• ABS.
zvonite na 071333230

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071377578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам