1 / 5
Stan 55m2 nova gradba HITNO
55.000 €
15.02.2023 23:37

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

xhon kenedi

se prodava stan kaj noviot objekt blisku balkan university vo pocetok na ul.xhon kenedi
poseduva 2 lifta
na 3 sprat e stanot
nov stan

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

banesat
Потврден огласувач
076303492
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам