Penzioner bara rabota za cuvar
По Договор
08.04.2023 01:02

Аеродром / Скопје

Категорија:

Безбедност и заштита

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Penzioner bara rabota kako čuvar…obezbeduvanje…uslov, da ne bide celo vreme stoenje…. 076-54-24-10….

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
076607712
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам