1 / 2
iPhone 7 32 Gb-Neverlock
5.500 МКД
20.05.2023 17:28

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone 7

Боја:

Gold

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

iPhone 7 32gb-Raboti na site karti celosno ispraven socuvan,sleduva so polnac.Moze zamena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dzelal
Потврден огласувач
070456956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам