1 / 11
Luksuzna kuka vo Pestani, Ohrid
200 €
23.03.2023 19:56

Охрид / Охрид

Број на соби:

9

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

227 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

1997

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Luksuzna kuka-vila vo Pestani, Ohrid

Se prodava luksuzna kuka vo Pestani, Ohrid so pogled na ezero.
Kukata e na tri kata vo povrsina od 180 m2 i dvorno mesto 227 m2, raspolaga so sedum spalni so toaleti I terasi, dve dnevni sobi so golemi terasi.
Kukata se prodava opremena.
Cena 200.000 evra
Inff na tel 077 969 012

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Agencija za nedviznosti i marketing Sajce
ul.Dimitar Vlahov br.14
Потврден огласувач
077 969 012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам