1 / 4
МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ РЕТРО
150 €
Цената не е фиксна
27.03.2023 13:27

Тетово / Тетово

МАШИНАТА Е ВО СУПЕР СОСТОЈБА ИСТАТА РАБОТИ И ВООПШТО НЕ Е КОРИСТЕНА И Е КАКО НОВА.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

DELCO
Потврден огласувач
072242097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам