1 / 6
Fiat Doblo 112 000 km 2011 god
4.000 €
16.02.2023 15:58

Струга / Струга

Марка:

Fiat

Модел:

Doblo

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Voziloto e vo odlicna sostojba. Moze da se vidi vo sekoe vreme.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bale
Потврден огласувач
070351037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам