1 / 11
Scott Spark Premium
По Договор
11.05.2023 09:29

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

Scott spark Premium . 29 ka DT Swiss trkala
so cisto novi gumi Schwalbe skinwall , Full carbon , dropper , XTR kompletna oprema , FOX Kashima suspenizija so lock , velosipedot e bez grebnatinka

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

NT
Потврден огласувач
071510210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам