1 / 11
ZENNHEIZER TR 120II. WIRELESS SLUSALKI. VRVEN ZVUK.
1.500 МКД
Цената е фиксна
29.05.2023 10:00

Аеродром / Скопје

SENNHEIZER. VRVEN KVALITET. VRVEN ZVUK.. IMAM I DRUGI MNOGU KVALITETNI SLUSALKI.... VIDETE GI SITE MOI OGLASI.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Се продава од:

dragi
v.s. bato
Потврден огласувач
070311452
Испрати Е-маил до огласувачот

SONY MDR-605 OPEN AIR SLUSALKI. RARITET. KAKO NOVI.

1300 МКД

ZENHEIZER HDR 175. WIRELES. VRVEN KVALITET. VRVEN ZVUK.

3500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам