1 / 3
Parcele ne Falishte, Tetove
33 €
08.05.2023 15:18

Тетово / Тетово

Квадратура:

5500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

* Shitet Parcel ne Falisht, Tetove.
* Se Prodava Parcela vo Faliste, Tetovo.


👉 Siperfaqja 5500m2
👉 Poversina 5500m2


💵 Cmimi: 33 euro/m2
💵 Cena: 33 еуро/м2


🕣 Cakto termin ne Telefon
🕣 Zakazi termin na Telefon


Kontakt info:

📲 070 815 520

📧 ecorealestate@outlook.com


FB: facebook.com/ecorealestateagency
Instagram: @ecorealestateagency


Eco Real Estate - Агенција за недвижности
Ul.Straso Pinxhur br.6/L.2 , Tetovo

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Eco Real Estate
Ul.Straso Pinxhur br.6/L.2
Потврден огласувач
070815520
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcel afer Emka Rezidence

0 €

Parcele ne Falishte, Tetove

33 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам