1 / 6
Banese ne Qender te Qytetit/ Стан Во Центар
1.100 €
08.05.2023 15:18

Тетово / Тетово

Број на соби:

2

Квадратура:

65 m²

Греење:

Нема

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

ul. dervis cara

🔻OFERTE EXLUZIVE 🔻

* Shitet Banese ne qender, Tetove. Banesa shitet komplet e mobilume
* Se prodava stan vo centar, Tetovo. Stanot se prodava so mebel.


👉 Siperfaqja 65m2
👉 Poversina 65m2

📍Sallon me Kuzhine
📍Dhome Gjumi
📍Hodnik
📍Banjo


💵 Cmimi: 1100e M2
💵 Cena: 1100e M2

🔻Banesa Shitet Komplet e Mobilume

🕣 Cakto termin ne Telefon
🕣 Zakazi termin na Telefon


Kontakt info:

📲 070 815 520

📧 ecorealestate@outlook.com


FB: facebook.com/ecorealestateagency
Instagram: @ecorealestateagency


Eco Real Estate - Агенција за недвижности
Ul.Straso Pinxhur br.6/L.2 , Tetovo

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Eco Real Estate
Ul.Straso Pinxhur br.6/L.2
Потврден огласувач
070815520
Испрати Е-маил до огласувачот

Plac ne Neproshten, Tearce

0 €

Parcel afer Emka Rezidence

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам