1 / 4
Kompresor Inverter 7.5 KW
По Договор
29.05.2023 10:48

Куманово / Куманово

Моќност: 7.5 KW
Капацитет: 1200 l/min
Притисок: 7bar, 8bar, 10bar
Инвертер технолигија (заштедува 35% енергија)
Мотор со перманентен магнет и директна врска - без каиши (заштедува дополнителни 5% енергија)
Постојан притисок без потреба од растеретување
Можност за купување на сушач за воздух и филтри
Достапност: на лагер
Гаранција: 24 месеци

SCR компресорите се произведуваат во Кина но се во сопственост на јапонската корпорација ANEST IWATA. На пазарот се повеќе од 20 години и претставуваат еден од најголемите светски производители на компресори.
SCRPM2 моделите се со премиум квалитет и се застапени во скоро сите еврпоски држави:
https://scrair.co.uk
https://www.edcaircompressorsscotland.co.uk/
https://www.scr-kompresory.cz/en/
Побарајте понуда:
www.viluskar.com
nenad@viluskar.com

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од: Претпријатие

ХЕЛИ Виљушкари ДООЕЛ
Ул. 11 Ноември бб, индустриска зона Бедиње
Потврден огласувач
076710270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам