1 / 8
TELWIN MODEL SUPERTIG 200 AC/DC
850 €
Цената не е фиксна
22.03.2023 15:27

Куманово / Куманово

ТИГ TELWIN 380v/220v kombiniran MODEL SUPERTIG 200 AC/DC tig е машина за заварување е машина за лачно заварување со инфузибилна (волфрам) електрода, под заштита на инертен гас, кој може да работи со или без метал за полнење; тој е погоден за сите видови метал, вклучувајќи алуминиум и неговите легури.

extra komplet so racka manometar profesionalen mozi da pratam i video kako raboti mozi i preku kargo cena 850e baraj me na 079353307

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

макзавардооел
Потврден огласувач
079353307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам