1 / 3
HONDA VT750DC
5.500 €
02.06.2023 16:41

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2008

Модел:

VT750DC

Километри:

25000

Prodavam Honda VT750DC Black Widow vo perfektna sostojba. Na MK tablici.
Cena: 5500 evra.

Tel: +41788432608 Viber, whatsAp

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Gile
Потврден огласувач
+41788432608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам