1 / 1
Dispanzer za hartija
1.000 МКД
24.03.2023 12:41

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat 3 dispanzeri za hartija. 35X27cm. Cena 1000 den parce. Kontakt: 075254838

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Ѓорѓи Христовски
Потврден огласувач
070257529
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам