1 / 4
Zenski Velosiped SD Superduty
5.500 МКД
28.03.2023 16:10

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

16 "

SD Superduty. TREK Bicycle Corporation.
Gradski zenski velosiped.
Golemina na Ram S / M
Trkala 26 Inci.
Shimano Oprema 3x8
Odlichen velosiped.
Servisiran i raboti kompletno menjaci, kocnici.
Bez nikakvi lufti.
Gradski velosiped pogoden za visina
na 160 do 175 cm.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
077902395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам