1 / 12
Mercedes B200 CDI
6.000 €
Цената е фиксна
28.05.2023 17:27

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 200

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes B200CDI so ful oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078810380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам