1 / 7
Mercedes C220 Ficelif
5.800 €
23.05.2023 12:02

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes c220 cdi 2006redizajn
Registriean do 08/23
Servisiran redovno
Full Oprema sve funksionalno
Kolata e tiptop ne mu fali nisto
Kontak 070251332

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mujo
Потврден огласувач
070229263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам