1 / 9
Laptop Dell INSPIRION 6400
1.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2023 15:04

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

80 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Продавам половен Dell лаптоп за делови.
Лаптопот не е проверен дали работи
Спецификации: RAM од 1.5GB, HDD од 80GB, тастатура, мауспад

Цена: 1200ден
Контакт: 071/238/399

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
071238399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам