1 / 10
Се продава куќа во Чекоштина
90.000 €
01.06.2023 08:35

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

800 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Чекоштина

Се продава плац од 800м2 во месноста Чекоштина.
На плацот моментално се гради куќа од 70м2.
Целосна документација за плацот и куќата.
Прекрасен поглед на охридското езеро и градот Охрид.

Агенција за недвижности и консалтинг
НП Ројал Охрид

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

nproyalohrid
Булевар Туристичка
Потврден огласувач
074249092 072633451
Испрати Е-маил до огласувачот

Се продава плац со маркици за зграда

0 €

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН 66М2

1200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам