1 / 2
PAOLO SOPRANI
600 €
28.05.2023 08:56

Неготино / Неготино

4 glasna 120 basa koristena
samo vo domashni uslovi
originalna muset verzija mozjna zamena


Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

Ордан
Потврден огласувач
076/689-004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам