1 / 5
Peugeot 307sw 2.0hdi 110ks, pezoto, Пежо
По Договор
20.03.2023 19:17

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

79 kw / 107 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Peugeot 307sw 2.0 HDI 110ks 2003g 207000km
- Dva kluca
- Panorama ( soncevo krov)
- Klimatronik
- Elektrika na predni stakla
- Aluminiumski bandazi
- NE registrirano
- Bez zamena
- Cena po dogovor
- Tel. 072 227 511
- Kavadarci

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
072 227 511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам