1 / 3
2 detski dusheci za krevetcinja
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.02.2023 13:49

Аеродром / Скопје

Prodavam 2 detski duseci za krevetcinja, 135×65(kupen od simpo so memori pena)I 120×60 po povolna cena.
Kontakt +38977924990

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
075359537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам