1 / 8
FIAT MULTIPLA 1.9 JTD
1 €
26.03.2023 12:54

Кичево

Марка:

Fiat

Модел:

Multipla

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FIAT MULTIPLA 1.9 JTD
Godina-2004
Oprema-Full
Servis full
Registracija 07-2023
6 Sedishta
Za povise info Samo na Tel
☎️ 070 574 676

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Leart
Потврден огласувач
070926987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам