1 / 3
Fiat punto vo extra sostojba
1.700 €
02.06.2023 15:49

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam fiat punto so ful oprema vo odlicna sostojba
Za poveke info barajte na:
070250103
070250103
070250103
070250103

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boko_records
Потврден огласувач
075325019
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам