1 / 1
Masa Staklena
5.500 МКД
Цената не е фиксна
18.02.2023 16:46

Битола / Битола

Se prodava malce koristena Masa
Staklena

Za poveke info ili sliki vrtete na ovoj broj
076949326

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Rade
Потврден огласувач
00491791258910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам