1 / 2
стол
5.000 МКД
18.02.2023 17:34

Карпош / Скопје

столици - 3 парчиња за 2000 ден
Стол за компјутер за 3000 ден.
Сашо 075402918

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
075402918
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам