1 / 10
VW PASSAT 2.0 diesel R-LINE uvoz CH
По Договор
06.06.2023 10:06

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

4MOTION ( 4x4 )
230.000 km. so servisna kniska
full oprema R-LINE
uvezena od CH
plateni site davacki do registracija!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vw
Потврден огласувач
070223673
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам