1 / 1
Се издава метална рамка
500 МКД
28.05.2023 20:42

Охрид / Охрид

Се издава метална рамка.
За свадби,родендени и други свечености.
Висина: 2,5м;
Ширина: 1,20м.
Можи да ја украсите со балони,украси,чаршафи (по ваша желба).
Рамката ја земате сами и ја украсувате на ваш трошок.
Цена 500 денари на ден.

Категорија: Останато

Се продава од:

Wizard
Потврден огласувач
074233557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам