1 / 8
Издавам наместен стан во Гевгелија
200 €
11.03.2023 23:40

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

65 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ристо Чавдаров 25-2/3

Се издава наместан стан на приземје со две спални, днева, кујна трпезарија и подрум. Греење Дрва камин и Клима Се ослободува на 1 Март 2023 Цена 200 евра.Задруги информации Тел.00447450057228 На Viber ili WhatsApp

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Душко Демерџиев
Потврден огласувач
070561231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам