1 / 6
Piaggio beverly 250 2009 god
2.700 €
22.04.2023 18:45

Охрид / Охрид

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2009

Модел:

Piaggio beverly 250 2009 god

Километри:

30000

Servisirano
Novi gumi
Mozi zamena so beverly 300 ponoviot model

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

bobi
Потврден огласувач
076424777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам