1 / 5
Se prodava 4 hektari
2 €
Денес 13:38

Битола / Битола

Квадратура:

39950 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola na 800m od s Logovardi
Vo blizina ima i dalekovod i megju gradski vod za el. Energija
Cenata e dogovorna i pazarna, povelete ponudete
Informacii samo na VIBER na tel 075 84 86 88

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

blagoj
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам