1 / 2
Ски и чевли за скијање
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.05.2023 17:50

Битола / Битола

Скиите се 160 и 170 см чевлите бр 39

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Се продава од:

audi
Потврден огласувач
071226995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам